Spotkanie ze zdobywcą afrykańskich szczytów

klmandzaro 300x225 - Spotkanie ze zdobywcą afrykańskich szczytów10 października o godz. 10 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzezinach przybędzie podróżnik Robert Gondek – z wykształcenie ekonomista, a z zamiłowania podróżnik i fotograf– autor książki „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”.
Ten znany już podróżnik wziął sobie bowiem za cel zdobycie najwyższych szczytów we wszystkich afrykańskich państwach, a zdobył już ich około dwudziestu, od bezimiennego pagórka nad brzegiem rzeki Gambia, aż po słynne Kilimandżaro. Za realizację tego pomysłu otrzymał wyróżnienie w kategorii „Wyczyn roku” podczas największego festiwalu podróżniczego w Polsce, który odbywa się w Gdyni – Kolosów 2016. Swoje relacje z afrykańskich podróży publikował on także w „Poznaj Świat”, „Podróżach”, „n.p.m.” „All Inclusive” i Magazynie Turystyki Górskiej
Miejska Biblioteka Publiczna w Brzezinach zachęca do udziału w spotkaniu z tym niezwykłym człowiekiem, które zostało zorganizowane z okazji Światowych Dni Turystyki.