Zwyczajni, niezwyczajni mieszkańcy Brzezin i okolic

  • Post category:Aktualności
Zwyczajni-niezwyczajni-mieszkancy-Brzezin-i-okolic

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach rozpoczęła jakiś czas temu cykl wywiadów w naszej placówce, z ciekawymi osobami. Było to podyktowane m.in. pandemią koronawirusa oraz rozpoczęciem przez naszą placówkę akcji Poznajemy nasze okolice wspólnie. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, co nas bardzo cieszy i nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.Nasza placówka założyła profil na serwisie Youtube.

- Zwyczajni, niezwyczajni mieszkańcy Brzezin i okolic

Wszystkie wywiady, które odbyły się dotychczas można obejrzeć pod bezpośrednim linkiem:https://www.youtube.com/channel/UC_ctO-bLR9cG7W0k1ZFgATg

Zachęcając do zapoznania się z ww. rozmowami, już dziś zapraszamy na kolejne, mamy nadzieję, ciekawe spotkania, w ramach cyklu rozmów w Bibliotece pod tytułem: Zwyczajni, niezwyczajni mieszkańcy Brzezin i okolic.Osoby zainteresowane przeprowadzeniem rozmowy z nimi prosimy o kontakt pod adresem : biblioteka@mbp-brzeziny.eu lub za pośrednictwem Messengera.Mieszkańców za to zachęcamy do zgłaszania nam pomysłów, na to z kim posłuchaliby wywiadu. Cykl rozmów jest pod patronatem Burmistrza Miasta Brzeziny.