Wystawa grupy fotografów i fotografików z różnych zakątków Polski

  • Post category:Aktualności
Plakat-AF-13
Plakat-AF-13

Miejska Biblioteka Publiczna im. Juliana Tuwima w Brzezinach zaprasza na wystawę grupy fotografów i fotografików z różnych zakątków Polski. Wystawę można oglądać od 15.01 do 20.02.


AF13 to artyści zrzeszeni w znacznej części w Stowarzyszeniu Twórców FOTOKLUB Rzeczypospolitej Polskiej oraz w wielu innych stowarzyszeniach fotograficznych. AF13 jako Stowarzyszenie jest także członkiem zbiorowym Fotoklubu RP.


AF13 to pasjonaci fotografii, którzy pragną tworzyć Sztukę. Każdy z nich idzie inną Jej drogą taką, którą czuje i jest jej wyśmienitym użytkownikiem. Każda z tych dróg krzyżuje się i łączy w AF13 w wyjątkowej grupie ludzi i przyjaciół. Członkowie AF13 chcą swoją obecnością i twórczością ukazywać świat i jego oblicza w inny, niecodzienny sposób. Starają się tworzyć coś co nie jest martwą kopią natury, lecz coś co żyje i zapada w ludzkiej pamięci, wywiera wpływ na innych, pragną by na ich fotografiach czas się zatrzymał a ich fotografie choć na chwilę zatrzymały widza.
Pośród członków AF13 nie brakuje specjalistów od krajobrazu, architektury, portretu, reportażu, aktu, grafiki, zdjęć sportowych, przyrody i fotografii makro. Nie boją się wyzwań i powierzanych zadań mogących w jakikolwiek sposób zgłębiać i popularyzować piękno przyrody, krajobrazu, kultury, obyczajów a także piękno ludzkiego ciała.
Przekrój działalności Stowarzyszenia w obrazowy sposób przekazuje strona internetowa www.af13.pl., od momentu powstania Grupy do dnia dzisiejszego przedstawiając całą historię AF13.
Wystawa THE BEST OF AF13 prezentuje wybrane kierunki fotograficzne jej członków.

Fotografie_AF13_001b
Fotografie grupy AF13

Więcej fotografii z wystawy można obejrzeć w dziale Galeria.