Na złote gody Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach – Poznajemy nasze okolice wspólnie

  • Post category:Aktualności

Akcja: „Poznajemy nasze okolice wspólnie” prowadzona przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Juliana Tuwima w Brzezinach trwa dalej. Dziś materiał zamieszczony w Bibliotece Cyfrowej Regionalna Ziemi Łódzkiej, która to tworzona jest przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi.

in-case-of-an-emergency


Na złote gody Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzezinach k/Łodzi : jednodniówka jubileuszowa.

Bezpośredni link


Akcja polega na rozpowszechnianiu ciekawych informacji i zdjęć o miejscach wartych odwiedzenia i zobaczenia, które miał okazję ktoś zobaczyć i chcę się podzielić wiedzą i informacjami z tych turystycznych wypraw. Zatem jeśli ktoś był pieszo, samochodem czy też innym środkiem lokomocji, w jakiejś miejscowości w powiecie brzezińskim i chciałby ja polecić innym, zapraszamy do kontaktu z nami za pośrednictwem FB (Messenger).


Nie czytaliście Państwo innych postów z naszej akcji Poznajemy nasze okolice wspólnie ? Nic straconego, opublikowaliśmy wszystkie, które się do tej pory ukazały na naszej stronie internetowej. Bezpośredni link

Akcja jest pod patronatem medialnym Burmistrza Miasta Brzeziny, Strefy Rowerowej Brzeziny, Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK w Łodzi oraz Starostwa Powiatowego w Brzezinach.