Dziś odwiedziła nas klasa „0” ze Szkoły Podstawowej w Bogdance. Uczniowie uczestniczyli tu w świątecznych warsztatach czytelniczych słuchając m.in. ciekawej lektury oraz ozdabiając „filcową choinkę”. Mali goście z gminy Brzeziny zwiedzili także naszą biblioteką – zarówno Oddział dla Dzieci jak i Wypożyczalnię dla Dorosłych, poznając zasady wypożyczeń, a także oglądając prezentowane aktualnie wystawy. Serdecznie dziękujemy za te odwiedziny.
Odwiedziny ze Szkoły Podstawowej w Bogdance
- Post opublikowany:15 grudnia 2025
- Post category:Aktualności



