Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1

Dziś tzn. 14 maja z okazji trwającego XXIII Tygodnia Bibliotek odwiedziły nas dwie grupy uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego – kl. „0” wraz z Panią Małgorzatą Ferdzyn oraz klasa I wraz z Panią Anną Koładą. Spotkania rozpoczynały się tradycyjnie od przeczytania fragmentu książki. Tym razem była to lektura pt. „Słoiczki pełne szczęścia”. Motywem przewodnim obu spotkań było bowiem szczęście, czym ono jest i co nam je nam daje. Dzieci tworzyły tu własne „słoiczki pełne szczęście”, by na końcu zajęć przygotować jeden wielki „słoik”. Serdecznie dziękujemy uczniom i ich nauczycielom za te odwiedziny.

220260514SP1A
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 01
220260514SP1B
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 02
220260514SP1C
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 03
220260514SP1D
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 04
220260514SP1E
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 05
220260514SP1F
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 06
220260514SP1G
Warsztaty z bajkoterapii dla uczniów SP1 – foto 07