Dzisiaj tzn. 15 maja naszą bibliotekę odwiedzili wraz ze swoją nauczycielką Panią Pauliną Pabiniak uczniowie klasy III brzezińskiej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Stanisława Reymonta. Zadaniem, jakie tym razem postawiono przed trzecioklasistami z SP3, było wykonanie zakładek do książek. Wizyta w naszej bibliotece, związana była bowiem z kończącym się dziś XXIII Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek. Zakładki, jakie powstały na warsztatach, były naprawdę efektowne. Serdecznie dziękujemy za te odwiedziny.





